Smażalnia Okoń, Aleja Wilanowska 43c, Warszawa 22 642 42 44 Zapraszamy codziennie od 11:00 do 22:00

Smażalnia Okoń, Aleja Wilanowska 43c, Warszawa

22 642 42 44

Zapraszamy codziennie od 8:00 do 22:00

Galerie

Kontakt

 

Restauracja Rybna
Smażalnia Okoń
Aleja Wilanowska 43c
02-765 Warszawa Mokotów
tel. 22 642 42 44

e-mail: smazalniaokon@gmail.com
www.smazalnia-okon.pl 
Zapraszamy codziennie od 
1100 do 2200

POZNAJ RESTAURACJĘ

Smażalnia Okoń w Warszawie to restauracja, oferująca zarówno ryby, jak i owoce morza. Nasz lokal w Warszawie jest wzorowany na naszej restauracji na Mazurach, dlatego możecie poczuć w nim klimat mazurskich wakacji.

Proponujemy Państwu ryby nie tylko ze względu na ich oczywiste walory smakowe, czy zdrowotne, lecz również dlatego, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu potraw gdzie królują ryby. Proponujemy wiele rodzajów najpyszniejszej ryby nie tylko z naszego Bałtyku.

Zapraszamy do naszej restauracji na prawdopodobnie najlepszą rybkę w całej Warszawie, którą spożyjecie w miłej i przytulnej atmosferze naszego obiektu. Wnętrze i okolicę z każdym dniem staramy się udoskonalać, abyście czuli się u nas jak najlepiej i zechcieli wrócić tu w przyszłości lub opowiedzieć o tym miejscu swoim znajomym, tak by i oni mogli do nas zawitać i zakosztować naszych specjałów.

W naszej warszawskiej restauracji organizujemy imprezy okolicznościowe:

  • chrzciny
  • urodziny
  • imprezy biznesowe itp.

 

Udostępnij na Google+
Projekt i realizacja © 2016 Agencja Reklamowa idealmedia.pl - Profesjonalny system CMS, studio graficzne, portale internetowe. Materiały zawarte na stronie chronione są prawem.
stat4u